K pokladně  

(prázdný)

PRODEJNA SOLNICE

Bazénová chemie - chloruj.cz
Pod Poštou 6
517 01 Solnice

Tel.: 777 069 666
(volejte Po-Pá 8-15 hod.)

Otevírací doba ZDE


prodejna

prodejna


Odzimování bazénu

Zprovoznění bazénu a úprava bazénové vody po zimě, by mělo proběhnout
v době, kdy se minimální noční teploty vzduchu již nedostávají pod bod mrazu a teplota vody v bazénu se dostane nad 15°C.

Očistění bazénu:
Odstraňte z vody pomocí síťky hrubé nečistoty a důkladně hadrem, houbou nebo kartáčkem vyčistěte stěny a dno bazénu od usazených nečistot.


Zapojení filtrace a ohřevu vody:

Dle návodu výrobce správně připojte filtraci, čerpadlo, ohřev vody, případně jiná zařízení k bazénu, pokud je používáte.


Doplnění vody:

Vodu doplňte do úrovně středu sběrače nečistot (skimmeru). Zapněte filtraci a překontrolujte, případně dotáhněte veškeré spoje tak, aby nemohlo dojít k úniku vody.

 

Bazén je připraven k provozu, následuje úprava kvality bazénové vody.

 

 


ŠPIČKOVÁ KVALITA - SUPER CENA - TO JE NEPTUNIS !!!

Bazénová chemie NEPTUNIS® je vyrobena v České republice z vysoce kvalitních, léty prověřených a osvědčených surovin. Používáním přípravků řady NEPTUNIS zajistíte komplexní péči o Váš bazén a snadno docílíte křišťálově čisté vody po celý rok. V ucelené řadě bazénové chemie NEPTUNIS naleznete přípravky od 1kg balení pro malé domácí bazény až po 40kg balení třeba pro velké hotelové bazény. Naším cílem je nabízet bazénovou chemii špičkové kvality za super ceny ... a přesně to je NEPTUNIS. Doufáme, že s přípravky bazénové chemie NEPTUNIS budete spokojeni a budete se k nim rádi pravidelně vracet.

 

 

 

 


DomůDomů