K pokladně  

(prázdný)

PRODEJNA SOLNICE

Bazénová chemie - chloruj.cz
Pod Poštou 6
517 01 Solnice

Tel.: 777 069 666
(volejte Po-Pá 8-15 hod.)

Otevírací doba ZDE


prodejna

prodejna


 

 

 

Zazimování bazénu

Příprava bazénu a úprava bazénové vody na zimu, by mělo proběhnout v době, kdy se minimální noční teploty vzduchu ještě nedostávají pod bod mrazu a teplota vody v bazénu se dostane pod 15°C. Pro správné zazimování bazénové vody je bezpodmínečně nutné mít vodu řádně vyčištěnou. Poté použijeme přípravek ZAZIMOVAČ.

Zazimovač
je přípravek pro úpravu vody po ukončení sezóny. Zamezuje růstu řas a vzniku zákalů a usazenin během zimní přestávky. Tím značně usnadňuje jarní čištění bazénu. Nezabraňuje však zamrznutí vody v bazénu.
Postup: Před přidáním přípravku se upraví pH vody na 7,0 – 7,4 přípravky pH minus nebo pH plus a přidá se přípravek stabilizátor tvrdosti, vše dle návodů uvedených na těchto přípravcích. Hladina vody v bazénu se sníží pod skimmer a vratné trysky. Přípravek zazimovač se dávkuje v množství 1 litr přípravku na 20m3 vody, odměřená dávka se naředí vodou v poměru 1:9 a naměřený roztok se rovnoměrně rozlije podél celého okraje bazénu. Následně doporučujeme vložit do vody Pet lahve kvůli dilataci při zamrznutí a zakrýt bazén krycí plachtou zamezující padání listí a nečistot na vodní hladinu.


Demontáž příslušenství

Po úpravě bazénové vody na zimu je zapotřebí demontovat bazénové příslušenství. Dle návodu výrobce správně odpojte filtraci, čerpadlo, ohřev vody, případně jiná zařízení k bazénu, pokud je používáte. Vylijte z nich a z potrubí/hadic zbylou vodu. Všechny součásti filtrační jednotky uložte na suchém místě chráněném před mrazem.

 

 


ŠPIČKOVÁ KVALITA - SUPER CENA - TO JE NEPTUNIS !!!

Bazénová chemie NEPTUNIS® je vyrobena v České republice z vysoce kvalitních, léty prověřených a osvědčených surovin. Používáním přípravků řady NEPTUNIS zajistíte komplexní péči o Váš bazén a snadno docílíte křišťálově čisté vody po celý rok. V ucelené řadě bazénové chemie NEPTUNIS naleznete přípravky od 1kg balení pro malé domácí bazény až po 40kg balení třeba pro velké hotelové bazény. Naším cílem je nabízet bazénovou chemii špičkové kvality za super ceny ... a přesně to je NEPTUNIS. Doufáme, že s přípravky bazénové chemie NEPTUNIS budete spokojeni a budete se k nim rádi pravidelně vracet.

 

 

 

 


DomůDomů