K pokladně  

(prázdný)

PRODEJNA SOLNICE

Bazénová chemie - chloruj.cz
Pod Poštou 6
517 01 Solnice

Tel.: 777 069 666
(volejte Po-Pá 8-15 hod.)

Otevírací doba ZDE


prodejna

prodejnaNestabilní pH vody v bazénu

Pokud máte častý problém s kolísáním pH vody v bazénu, může být voda ve Vašem bazénu vyčpělá. Změřte alkalitu -  „uhličitanovou rovnováhu“ - příslušným testerem. Pokud je celkové alkalita vody v bazénu udržována v doporučeném v rozmezí 80-120 ppm, brání náhlým změnám pH.

Alkalita plus
Při nízké alkalitě použijte přípravek Alkalita plus. Jedná se o granulát pro zvýšení alkality a stabilizaci pH v bazénech se sladkou i slanou vodou, při použití chlorové i bezchlorové chemie. Hodnotu alkality upravte dříve, než upravíte hodnotu pH a chloru. Pro zvýšení alkality o 10 ppm dávkujte 18 g přípravku Alkalita plus na 1 m3 vody v bazénu. Odměřenou dávku rozpusťte v plastové nádobě v několika litrech vody a vlijte do bazénu. Jednorázově nezvyšujte alkalitu o více než 50 ppm.

 

 


ŠPIČKOVÁ KVALITA - SUPER CENA - TO JE NEPTUNIS !!!

Bazénová chemie NEPTUNIS® je vyrobena v České republice z vysoce kvalitních, léty prověřených a osvědčených surovin. Používáním přípravků řady NEPTUNIS zajistíte komplexní péči o Váš bazén a snadno docílíte křišťálově čisté vody po celý rok. V ucelené řadě bazénové chemie NEPTUNIS naleznete přípravky od 1kg balení pro malé domácí bazény až po 40kg balení třeba pro velké hotelové bazény. Naším cílem je nabízet bazénovou chemii špičkové kvality za super ceny ... a přesně to je NEPTUNIS. Doufáme, že s přípravky bazénové chemie NEPTUNIS budete spokojeni a budete se k nim rádi pravidelně vracet.

 

 

 

 


DomůDomů