K pokladně  

(prázdný)

PRODEJNA SOLNICE

Bazénová chemie - chloruj.cz
Pod Poštou 6
517 01 Solnice

Tel.: 777 069 666
(volejte Po-Pá 8-15 hod.)

Otevírací doba ZDE


prodejna

prodejnaZakalená voda v bazénu

Někdy se může stát, že neuhlídáte všechny hodnoty v předepsaných mezích a výsledkem pak bude zkažená bazénová voda. Ta může být buď zelená, mléčná nebo silně zakalená. Při zakalené vodě nejprve upravíme tvrdost vody, hodnotu pH a chloru. Pokud tato úprava nevyřeší problém, použijeme přípravek VLOČKOVAČ.

Vločkovač
je tekutý flokulační přípravek pro vyvločkování nečistot při zakalení vody. Přípravek vyvločkuje jemné částečky nečistot tvořící zákal vody. Jejich shluknutím vytváří vločky, které se pak snadno zachytí ve filtraci nebo klesnou ke dnu bazénu, odkud je lehce odstraníme vysavačem.
Postup: Před přidáním přípravku do bazénu je nutné nejprve upravit pH vody na hodnotu 6,5 – 6,8 přípravkem pH MINUS nebo pH PLUS podle návodů na obalech těchto přípravků. Podle míry znečištění vody se dávkuje 40-80 ml přípravku VLOČKOVAČ T na každých 10 m3 vody v bazénu. Odměřená dávka se naředí vodou (50-100 ml přípravku na 1 l vody) a rovnoměrně rozptýlí po hladině bazénu při zapnuté cirkulaci vody po dobu cca 4 hodin, aby došlo k promíchání přípravku s vodou. Poté se cirkulace na 12 hodin vypne. Během této vody se ve vodě vytvoří vločky vysrážených nečistot, které se pak odsají bazénovým vysavačem nebo se zachytí při filtraci. Pokud se nepodařilo upravit vodu v bazénu na požadovanou kvalitu, celý postup se opakuje.

 

 


ŠPIČKOVÁ KVALITA - SUPER CENA - TO JE NEPTUNIS !!!

Bazénová chemie NEPTUNIS® je vyrobena v České republice z vysoce kvalitních, léty prověřených a osvědčených surovin. Používáním přípravků řady NEPTUNIS zajistíte komplexní péči o Váš bazén a snadno docílíte křišťálově čisté vody po celý rok. V ucelené řadě bazénové chemie NEPTUNIS naleznete přípravky od 1kg balení pro malé domácí bazény až po 40kg balení třeba pro velké hotelové bazény. Naším cílem je nabízet bazénovou chemii špičkové kvality za super ceny ... a přesně to je NEPTUNIS. Doufáme, že s přípravky bazénové chemie NEPTUNIS budete spokojeni a budete se k nim rádi pravidelně vracet.

 

 

 

 


DomůDomů