K pokladně  

(prázdný)

PRODEJNA SOLNICE

Bazénová chemie - chloruj.cz
Pod Poštou 6
517 01 Solnice

Tel.: 777 069 666
(volejte Po-Pá 8-15 hod.)

Otevírací doba ZDE


prodejna

prodejna


Stabilizátor chloru

Stabilizátor chloru
ŠPIČKOVÁ KVALITA - SUPER CENA - TO JE NEPTUNIS !!!
Bazénová chemie NEPTUNIS® je vyrobena v České republice z vysoce kvalitních, léty prověřených a osvědčených surovin. Používáním přípravků řady NEPTUNIS zajistíte komplexní péči o Váš bazén a snadno docílíte křišťálově čisté vody po celý rok. V ucelené řadě bazénové chemie NEPTUNIS naleznete přípravky od 1kg balení pro malé domácí bazény až po 40kg balení třeba pro velké hotelové bazény. Naším cílem je nabízet bazénovou chemii špičkové kvality za super ceny ... a přesně to je NEPTUNIS. Doufáme, že s přípravky bazénové chemie NEPTUNIS budete spokojeni a budete se k nim rádi pravidelně vracet.


STABILIZACE CHLORU V BAZÉNOVÉ VODĚ
Pro stabilizaci obsahu chloru v bazénové vodě a snížení chlorového zápachu je vhodné použít přípravek STABILIZÁTOR CHLORU. Po rozpuštění ve vodě na sebe účinná látka přípravku váže volný chlor, čímž dochází ke snížení jeho úniku z bazénové vody, snížení spotřeby chloračních činidel i snížení nepříjemného chlorového zápachu, zvláště pak v horkých a slunných dnech. přípravek je vhodný i pro bazény vybavené solonizační jednotkou.
Před použitím přípravku zkontrolujte pH vody příslušným testerem a nastavte hodnotu pH vody na 6,8 - 7,6 pomocí přípravku pH MINUS nebo pH PLUS. Pomocí vhodného chloračního přípravku např. CHLOR START nebo CHLOR ŠOK nebo CHLOR TABLETY nebo KOMBI TABLETY 3v1 trojkombinace nebo MULTI TABLETY 5v1 pětikombinace nebo BRILANT TABLETY MAXI 7v1 sedmikombinace nebo spuštěním solonizační jednotky nastavte koncentraci volného chloru na hodnotu 0,3 - 0,6 mg/l. Poté přidejte 350 g přípravku STABILIZÁTOR CHLORU na 10 m3 bazénové vody. Odměřené množství přípravku nasypte postupně do skimmeru při zapnuté cirkulaci vody, přípravek se postupně rozpouští v bazénové vodě. V průběhu sezony přidávejte přípravek v množství odpovídajícím objemu nově přidané vody.