K pokladně  

(prázdný)

PRODEJNA SOLNICE

Bazénová chemie - chloruj.cz
Pod Poštou 6
517 01 Solnice

Tel.: 777 069 666
(volejte Po-Pá 8-15 hod.)

Otevírací doba ZDE


prodejna

prodejna


Kombi tableta blok 500 g

JEDETE NA DOVOLENOU NEBO BUDETE DLOUHOU DOBU MIMO DOMOV?
Pak je naprosto ideální řešení pro Váš bazén tato pomalurozpustná 500 g KOMBI TABLETA BLOK, která ošetří Váš bazén po dobu 14-20 dnů.

KOMBI TABLETA BLOK
je pomalurozpustná multifunkční trojkombinační 500 g tableta pro dlouhodobou dezinfekci, vločkování nečistot při zakalení vody a likvidaci řas po dobu až 20 dnů.
Před aplikací přípravku zkontrolujte pH vody příslušným testerem, nastavte hodnotu pH na 6,8-7,6 pomocí přípravků pH MINUS nebo pH PLUS. V případě tvrdé vody se stabilizuje její tvrdost přídavkem STABILIZÁTOR TVRDOSTI.
Pak se vloží do plováku nebo zásobníku tablet 1 ks KOMBI TABLETY BLOK na 20-30 m3 vody v bazénu. Toto množství by mělo stačit na udržení potřebné koncentrace 0,3-0,5 mg/l aktivního chloru ve vodě na 14 až 20 dnů v závislosti na faktorech, které ovlivňují množství aktivního chloru ve vodě, jako jsou teplota vzduchu a vody, intenzita slunečního záření a zatížení bazénu. Kontrolu správné koncentrace aktivního chloru a pH je třeba provádět pravidelně vhodným testerem. Přípravek v sobě již obsahuje látky, které zabraňují růstu řas, přesto při případném výskytu řas je možné provést jednorázovou úpravu vody přípravkem CHLOR ŠOK dle návodu uvedeného na tomto přípravku.